Комп'ютер Vinga AIO Rhino C0500 (R5M16G3050WH.C0500)
Артикул: R5M16G3050WH.C0500
Штрих-код: 2200000745743
41 181грн
Модель
AIO Rhino C0500
Тип ПК
Ігрові
Серія процесора
AMD Ryzen 5
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Об'єм SSD
512 GB
Модель відеокарти
GeForce RTX 3050
Гарантія, міс
12
Пам’ять DDR4 обсягом 16 ГБ з частотою 3200 MHz забезпечує безперебійну роботу системи, дозволяючи легко перемикатися між різними програмами. Зберігання забезпечується 512 ГБ SSD-диском, який гарантує швидке завантаження системи та додатків, а також надзвичайно швидкий доступ до даних.
Комп'ютер має вбудовану веб-камеру з роздільною здатністю 2Mp і мікрофон, завдяки чому ви можете організовувати якісні відеоконференції. Потужні динаміки (2 x 3 Вт) забезпечують насичений звук, придатний для мультимедійних додатків та ігор. Бездротовий зв'язок Bluetooth 4.2 і Wi-Fi (802.11ac) дозволяє залишатися на зв'язку без зайвих проводів.
Попередньо встановлена Windows 11 Home забезпечує сучасний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для максимальної підтримки вашої продуктивності. Завдяки потужному блоку живлення на 500 Вт ви можете бути впевнені в стабільності навіть під час інтенсивного використання.
Характеристики
Загальні
Клас товару
Комп'ютер
Виробник
Vinga
Модель
AIO Rhino C0500
Артикул
R5M16G3050WH.C0500
Гарантія, міс
12
Основні характеристики
Тип ПК
Ігрові
Вид
Моноблоки
Дисплей
Діагональ екрану
27
Матриця
IPS
Максимальна роздільна здатність
2560 x 1440 (QHD)
Час реакції матриці
4 мс
Частота оновлення екрану
165 Гц
Тип поверхні
антиблікова
Тип екрану
звичайний
Кути огляду, градусів
Процесор
Серія процесора
AMD Ryzen 5
Покоління процесора AMD
Zen 3
Модель процесора
Кількість ядер
6 ядер
Кількість потоків
Частота процесора, ГГц
3.5
Підтримка Boost режиму
є
Частота в Boost, ГГц
4.4
Материнська плата
Сокет
AM4
Чіпсет
AMD A520
Відеокарта
Тип відеокарти
дискретна
Виробник чіпу відеокарти
NVIDIA
Модель відеокарти
GeForce RTX 3050
Тип графічної пам'яті
GDDR6
Об'єм графічної пам'яті
8 ГБ
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Форм-фактор пам'яті
DIMM
Кількість слотів
2
Тип пам'яті
DDR4
Частота пам'яті
3200 MHz
Стандарт пам'яті
PC4-25600
Максимальний об'єм пам'яті
64 ГБ
Система зберігання
Типи внутрішніх накопичувачів
SSD
512 GB
Оптичний привід
без DVD
Кардридер
є
Мультимедіа
Вбудована веб-камера
2Mp
Вбудований мікрофон
Вбудовані динаміки
Потужність динаміків
2 x 3 Вт
Аудіоконтролер
Realtek ALC887
Багатоканальний звук
7.1
Комунікаційні можливості
Провідна мережа (LAN)
Бездротовий зв'язок
Bluetooth 4.2, Wi-Fi (802.11ac)
Порти і роз'єми
Зовнішні порти і роз'єми
Програмне забезпечення
Операційна система
Windows 11 Home
Додатково
Пристрої введення в комплекті
немає
Додатково
VESA 100x100, поворот монітора (Swivel), поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу, регулювання по висоті, слот 2.5" hdd\ssd, слот 3.5" hdd\ssd
Можливість кріплення VESA
Корпус
Модель корпусу
Vinga All in One 27"
Матеріал корпусу
пластик
Потужність блоку живлення
500 Вт