Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0025 (I3M32INT.C0025)
Артикул: I3M32INT.C0025
Штрих-код: 2200000740632
33 119грн
Модель
AIO Advanced C0025
Тип ПК
Для роботи та навчання
Серія процесора
Intel Core i3
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Об'єм SSD
1 TB
Модель відеокарти
UHD Graphics 630
Гарантія, міс
12
Новий стандарт для роботи та навчання
Неперевершена якість зображення
Висока продуктивність для складних завдань
Графічні можливості та пам’ять на вищому рівні
Інтегрована відеокарта UHD Graphics 630 разом з 32 ГБ оперативної пам’яті DDR4 з частотою в 3200 MHz гарантують відмінне відтворення графіки та швидку обробку інформації. Це робить Vinga AIO Advanced C0025 ідеальним рішенням для роботи з мультимедійними додатками, легким іграми та відео високої якості. Простір для зберігання даних забезпечує SSD на 1 ТБ, який надає достатньо місця для ваших файлів та миттєвий доступ до них.
Багатофункціональні можливості підключення
Інтегрована мультимедійна система
Вбудовані 2Мп камера, мікрофон та динаміки потужністю 2 x 3 Вт забезпечують чудову якість звуку та зображення для відеоконференцій, онлайнова навчання або просто розваг. Це означає, що вам не доведеться турбуватися про додаткові аксесуари, адже все необхідне вже є у Vinga AIO Advanced C0025.
Сучасний дизайн і зручність монтажу
Енергозбереження та надійність
Потужність блока живлення у 300 Вт дозволяє мінімізувати енергоспоживання без будь-яких обмежень у продуктивності. Таким чином, цей моноблок є не лише ефективним, але й енергоефективним, що є вагомою перевагою в умовах сучасного життя.
Характеристики
Загальні
Клас товару
Комп'ютер
Виробник
Vinga
Модель
AIO Advanced C0025
Артикул
I3M32INT.C0025
Гарантія, міс
12
Основні характеристики
Тип ПК
Для роботи та навчання
Вид
Моноблоки
Дисплей
Діагональ екрану
24
Матриця
IPS
Максимальна роздільна здатність
1920 x 1080 (Full HD)
Час реакції матриці
4 мс
Частота оновлення екрану
75 Гц
Тип поверхні
антиблікова
Тип екрану
звичайний
Кути огляду, градусів
Процесор
Серія процесора
Intel Core i3
Покоління процесора Intel
10-е покоління
Модель процесора
Кількість ядер
4 ядра
Кількість потоків
8 потоків
Частота процесора, ГГц
3.6
Підтримка Boost режиму
є
Частота в Boost, ГГц
4.3
Материнська плата
Сокет
Чіпсет
Intel H470
Відеокарта
Тип відеокарти
вбудована
Виробник чіпу відеокарти
Intel
Модель відеокарти
UHD Graphics 630
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Форм-фактор пам'яті
DIMM
Кількість слотів
2
Тип пам'яті
DDR4
Частота пам'яті
3200 MHz
Стандарт пам'яті
PC4-25600
Максимальний об'єм пам'яті
64 ГБ
Система зберігання
Типи внутрішніх накопичувачів
SSD
1 TB
Оптичний привід
без DVD
Кардридер
є
Мультимедіа
Вбудована веб-камера
2Mp
Вбудований мікрофон
Вбудовані динаміки
Потужність динаміків
2 x 3 Вт
Аудіоконтролер
Realtek 7.1 Surround Sound High Definition Audio CODEC
Багатоканальний звук
7.1
Комунікаційні можливості
Провідна мережа (LAN)
Бездротовий зв'язок
Bluetooth 4.2, Wi-Fi (802.11ac)
Порти і роз'єми
Зовнішні порти і роз'єми
Програмне забезпечення
Операційна система
без ОС
Додатково
Пристрої введення в комплекті
немає
Додатково
VESA 100x100, поворот монітора (Swivel), поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу, регулювання по висоті, слот 2.5" hdd\ssd, слот 3.5" hdd\ssd
Можливість кріплення VESA
Корпус
Модель корпусу
Vinga All in One 24"
Матеріал корпусу
пластик
Потужність блоку живлення
300 Вт