Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0024 (I3M32INTWP.C0024)
Артикул: I3M32INTWP.C0024
Штрих-код: 2200000740625
37 690грн
Модель
AIO Advanced C0024
Тип ПК
Для роботи та навчання
Серія процесора
Intel Core i3
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Об'єм SSD
512 GB
Модель відеокарти
UHD Graphics 630
Гарантія, міс
12
Завдяки 32 ГБ оперативної пам'яті типу DDR4 з частотою 3200 МГц, цей моноблок пропонує вражаючу швидкість і багатозадачність. Це дозволяє без труднощів працювати з об’ємними додатками, насолоджуватися відео високої якості чи грати в різні ігри. 512 ГБ SSD накопичувач надає достатньо місця для зберігання файлів та забезпечує швидкий доступ до них, підвищуючи загальну продуктивність системи.
Моноблок також отримав вбудовані мультимедійні можливості. Оснащений 2Мп камерою, вбудованим мікрофоном та потужними динаміками по 3 Вт кожен, він дозволяє проводити відеоконференції та насолоджуватися мультимедійними розвагами без необхідності у додаткових зовнішніх пристроях.
Обраючи Vinga AIO Advanced C0024, ви робите ставку на енергоефективність, адже потужність блоку живлення в 300 Вт забезпечує значну економічність у споживанні енергії, без компромісів у продуктивності. Моноблок працює на сучасній операційній системі Windows 11 Pro, яка пропонує оптимізацію для мультизадачності та підвищену безпеку, зокрема завдяки зручному інтерфейсу і широким можливостям для професійної діяльності.
Характеристики
Загальні
Клас товару
Комп'ютер
Виробник
Vinga
Модель
AIO Advanced C0024
Артикул
I3M32INTWP.C0024
Гарантія, міс
12
Основні характеристики
Тип ПК
Для роботи та навчання
Вид
Моноблоки
Дисплей
Діагональ екрану
24
Матриця
IPS
Максимальна роздільна здатність
1920 x 1080 (Full HD)
Час реакції матриці
4 мс
Частота оновлення екрану
75 Гц
Тип поверхні
антиблікова
Тип екрану
звичайний
Кути огляду, градусів
Процесор
Серія процесора
Intel Core i3
Покоління процесора Intel
10-е покоління
Модель процесора
Кількість ядер
4 ядра
Кількість потоків
8 потоків
Частота процесора, ГГц
3.6
Підтримка Boost режиму
є
Частота в Boost, ГГц
4.3
Материнська плата
Сокет
Чіпсет
Intel H470
Відеокарта
Тип відеокарти
вбудована
Виробник чіпу відеокарти
Intel
Модель відеокарти
UHD Graphics 630
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Форм-фактор пам'яті
DIMM
Кількість слотів
2
Тип пам'яті
DDR4
Частота пам'яті
3200 MHz
Стандарт пам'яті
PC4-25600
Максимальний об'єм пам'яті
64 ГБ
Система зберігання
Типи внутрішніх накопичувачів
SSD
512 GB
Оптичний привід
без DVD
Кардридер
є
Мультимедіа
Вбудована веб-камера
2Mp
Вбудований мікрофон
Вбудовані динаміки
Потужність динаміків
2 x 3 Вт
Аудіоконтролер
Realtek 7.1 Surround Sound High Definition Audio CODEC
Багатоканальний звук
7.1
Комунікаційні можливості
Провідна мережа (LAN)
Бездротовий зв'язок
Bluetooth 4.2, Wi-Fi (802.11ac)
Порти і роз'єми
Зовнішні порти і роз'єми
Програмне забезпечення
Операційна система
Windows 11 Pro
Додатково
Пристрої введення в комплекті
немає
Додатково
VESA 100x100, поворот монітора (Swivel), поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу, регулювання по висоті, слот 2.5" hdd\ssd, слот 3.5" hdd\ssd
Можливість кріплення VESA
Корпус
Модель корпусу
Vinga All in One 24"
Матеріал корпусу
пластик
Потужність блоку живлення
300 Вт