Мишка Vinga MSG-868 Silent black

7
Мишка Vinga MSG-868 Silent black
Мишка Vinga MSG-868 Silent black
Мишка Vinga MSG-868 Silent black
Мишка Vinga MSG-868 Silent black
Мишка Vinga MSG-868 Silent black
Мишка Vinga MSG-868 Silent black
Мишка Vinga MSG-868 Silent black
Мишка Vinga MSG-868 Silent black
ще 5 фото
Мишка Vinga MSG-868 Silent black
Мишка Vinga MSG-868 Silent black
Мишка Vinga MSG-868 Silent black
Мишка Vinga MSG-868 Silent black
Мишка Vinga MSG-868 Silent black
Мишка Vinga MSG-868 Silent black
Мишка Vinga MSG-868 Silent black
Мишка Vinga MSG-868 Silent black

Артикул: MSG-868 Silent black

Мишка Vinga MSG-868 Silent black

Vinga MSG-868 black — компактна, безшумна дротова миша для ПК і лептопів.

Тип - провідні, Безшумні, геймерські, інтерфейс підключення - USB, тип сенсора - оптичний, роздільна здатність (max) - 7000 dpi, IC3320, чорний

Штрих-код: 4823093306356

7
359 грн.
Де придбати
 • Огляд
 • Опис товару
 • Характеристики
 • Відгуки 7
 • Завантажити

Огляд ігрової мишки Vinga MSG-868: насолода тишею

 

Нещодавно ми, немов цікаві коти, вивчали найдорожчу мишку з асортименту Vinga. При цьому її ціна можна назвати в міру скромним, враховуючи низку додаткових можливостей. На черзі пристрій з дуже схожою назвою - Vinga MSG-868. Відмінність лише в останній цифрі, але що це означає на практиці?

Vinga MSG-868

Є та ж симетрична конструкція, RGB-підсвічування, програмовані кнопки і аналогічний оптичний сенсор з роздільною здатністю до 7000 DPI. Однак в іншому є деяка різниця, і про неї варто розповісти.

Специфікація

Модель

Vinga MSG-868

Підключення

Дротове (USB)

Тип сенсора

Оптичний  (IC3320)

Максимальна роздільна здатність, DPI

7000

Попередньо встановлені режими, DPI

1000 / 2000 / 3000 / 4000 / 5000 / 6000 / 7000

Кількість кнопок

7

Тип підошви

Пластик / Тефлон

Довжина шнура, м

1,5

Додаткові можливості

Ергономічний симетричний дизайн корпуса (за винятком кнопок на лівій боковині); налаштовується RGB-підсвічування; налаштування чутливості на льоту; кабель в обплетенні з позолоченим USB-штекером і феритовим  фільтром

Колір

Чорний

Розміри, мм

125 x 67 x 40

Маса, г

142

Програмне забезпечення

Є

Підтримувані ОС

Windows 7 / 8 / RT / 10

Mac OS X

Гарантія, місяців

12

Сайт виробника

Vinga 

Сторінка продукту 

Сторінка для покупки 

 

 

Постачання і комплектація

Vinga MSG-868 Vinga MSG-868

Звичайна для такого роду пристроїв картонна коробка дозволяє максимально близько оцінити форму і розміри «гризуна». Також на місці вся необхідна інформація про його можливості. Ну а допомогти в налаштуванні мишки покликана комплектна паперова документація.

Зовнішній вигляд, розташування елементів і враження від роботи

Vinga MSG-868

Можливо, вираз «геймерська миша» у вас асоціюється з незграбними формами і зухвалою зовнішністю. У Vinga MSG-868 цього немає - все стримано, симпатично і в міру симетрично. І правда, чи часто під час гри ви з насолодою розглядаєте використовувану периферію? Але ж головне - усередині.

Тим не менш яскраві нотки в дизайні все-таки є. У їх числі - підсвічування коліщатка і логотипу, а також червоно-чорний дріт.

Vinga MSG-868 Vinga MSG-868

Верхня частина корпуса доповнена матовим софт-тач покриттям. І хоча відчуття від контакту з ним вельми приємне («м'який дотик» у всій красі), але ось відбитки воно збирає на раз-два. Нижче застосовується вже простий на вигляд, зате і більш практичний шорсткий пластик. Глянцеві ж смужки з обох боковин покликані поліпшити чіпкість хвата. Ще один вид матеріалу, прозорий пластик, застосовується в основі коліщатка. Для чіткого і приємного управління ним з обох боковин маємо гумові накладки. Якість виготовлення, підгонки деталей і жорсткість конструкції в цілому радують.

Vinga MSG-868 Vinga MSG-868

За розмірами мишка підійде власнику середніх або невеликих долонь. В іншому випадку краще пошукати пристрій побільше. Ширша в порівнянні з Vinga MSG-869 тильна частина корпуса надає зручності. Сам же корпус відчувається більш приземистим. Основними типами хвата будуть «кіготь» і «долоня». Різношерстість боковин робить їх трохи менше слизькими, але особливо ситуація не змінюється. Хотілося б бачити тут прогумовані вставки або будь-яке інше протиковзке покриття.

Для мишки середніх розмірів маса в 142 г є досить відчутною. Баланс ваги за відчуттями зміщений ближче до тильної частини.

Vinga MSG-868 Vinga MSG-868

Сім кнопок Vinga MSG-868 має бути достатньо для комфортної роботи і гри. Крім двох основних і коліщатка прокрутки, маємо також пару елементів вгорі і стільки ж під великим пальцем (якщо ви правша).

Якщо говорити про основні клавіши, то слово «Silent» не дарма вказано на офіційному сайті поруч з назвою мишки. Вони відрізняються вкрай тихим, майже нечутним кліком. Решта ж кнопки в цьому плані цілком звичайні. СКМ володіє помірно тугим ходом з виразним кліком, так що випадкових її натискань не передбачається. Верхні і бічні елементи аналогічні по гучності, але натискаються легше. Зручне їх розташування доповнюється дуже коротким ходом. Коліщатко обертається тихо, володіючи непоганим по чіткості розподілом позицій і прокручуванням.

Vinga MSG-868

Півтораметровий кабель в красивому нейлоновому обплетенні обладнаний феритовим фільтром і позолоченим USB-штекером, а також відрізняється середньою гнучкістю. Як не крути, виглядає дуже красиво.

Vinga MSG-868 Vinga MSG-868

Простеньке RGB-підсвічування коліщатка і логотипу піддається гнучкому регулюванню. Воно не тільки радує очі, але також сигналізує про обрану роздільність сенсора. 

Vinga MSG-868

Крім кольору, для кожної позиції можна задати яскравість світіння, а також вибрати один з трьох ефектів, змінивши швидкість і інші їх параметри. Налаштовується все це через комплектне ПЗ.

Vinga MSG-868

На основі Vinga MSG-868 знаходиться пара середньогабаритних тефлоновим ніжок. Вони забезпечують плавне ковзання на різних килимках. Та й наявність останніх вельми бажано, адже на стільницях результат вже не той. Тут же розташована лінза датчика і наклейка з інформацією. Ну а кріпильні гвинти, по всій видимості, розмістилися під ніжками. Тому розкрутити пристрій без втрати гарантії не вийде.

Vinga MSG-868

Використовуваний датчик аналогічний такому як у Vinga MSG-869. Оптичний сенсор IC3320 з яскравим червоним підсвічуванням має максимальну роздільність 7000 DPI. За замовчуванням є сім профілів: від 1000 до 7000 DPI з кроком в 1000 DPI. У ПЗ роздільність в кожному з них можна змінювати, починаючи зі значення 500 DPI з кроком 250 DPI.

Плавність переміщення курсору при частоті опитування 1000 Гц дуже сподобалася. На жаль, у спадок від Vinga MSG-869 дістався досить високий рівень відриву. За відчуттями дискомфорт слабкіший. Проте при прицілюванні і інших ігрових діях місцями курсор може реагувати дуже непередбачувано.

Згідно з даними тесту Enotus Mouse Test, максимальна швидкість переміщення маніпулятора при роздільності 7000 DPI на килимку EpicGear CompoXite склала 2,83 м/с. Це хороший результат в даній ціновій категорії. А при 1000 DPI цей показник перевищив позначку 3 м/с.

Програмне забезпечення 

Фірмове програмне забезпечення дозволить налаштувати всі основні параметри мишки. Розібратися в налаштуваннях буде нескладно - все інтуїтивно зрозуміло, та й українська локалізація допоможе. Змінювати можна багато чого: призначення дій для всіх клавіш, чутливість сенсора (від 500 до 7000 DPI), частоту опитування (до 1000 Гц), швидкість реакції кнопок і час відгуку. Крім цього, можна створювати і редагувати макроси, а також налаштовувати ілюмінацію (окремо для кожного з семи профілів DPI).

Підсумки 

Як вам протестована раніше миша Vinga MSG-869? Якою б не була відповідь, враження від Vinga MSG-868 напевно буде схожим, адже спільного у них набагато більше, ніж відмінностей. Це майже те ж сама мишка, але в інший шкірці. Причому в плані матеріалів оформлення змін немає, а ось форма влаштування і кількість кнопок кілька змінилися. Суб'єктивно, саме ця новинка здалася більш зручною. А приємною і, можливо, єдиною внутрішньою відмінністю стало використання дуже тихих перемикачів основних кнопок (ЛКМ і ПКМ).

З геймерського набору зовні виділяється яскравий дріт в нейлоновому обплетенні і налаштовується RGB-підсвічування. Усередині ж нас зустрів уже знайомий оптичний сенсор з відмінною плавністю (при частоті опитування 1000 Гц) і високим діапазоном чутливості (від 500 до 7000 DPI). Гарним доповненням слугує фірмове ПЗ, яке дозволяє гнучко налаштувати мишку на свій смак і навіть записати макроси для додаткових клавіш. На жаль, велика висота відриву оптичного сенсора так і залишилася (хоча тут вона відчувалася слабкішою), тому завзяті геймери можуть відчувати якийсь дискомфорт. Можливо, з часом і до даної особливості вдасться звикнути.

Переваги:

 • приємний зовнішній вигляд;
 • гарна якість виконання;
 • хороша ергономіка;
 • 7 кнопок;
 • тихий клік ЛКМ і ПКМ;
 • RGB-підсвічування логотипу і коліщатка;
 • функціональне ПЗ;
 • доступна ціна.

Особливості:

 • маніпулятор найкраще підійде для невеликих і середніх долонь.

Недоліки:

 • велика висота відриву сенсора.

tested

Автор: Олесь Пахолок
Переклад: 
Лілія Масюк 

Мишка Vinga MSG-868 Silent black

Vinga MSG-868 black — компактна, безшумна дротова миша для ПК і лептопів. Вона підключається до пристроїв через вбудований кабель USB и за сукупними технічними характеристиками відноситься до категорії ігрових. Довжина кабелю в цьому маніпуляторі становить 1.5 метра, тому при його експлуатації ви гарантовано не будете відчувати дискомфорту.

Позиціонування курсору здійснюється оптичним сенсором. Подбайте про те, щоб підібрати відповідний килимок з чітким малюнком. Корпус оснащений декількома кнопками, призначення яких можна запрограмувати на власний розсуд. Це можуть бути найрізноманітніші функції: зміна роздільності, скролінг, затиснута комбінація на клавіатурі. Таким чином, дана модель відмінно підходить для ігор зі складним управлінням. Також в конструкції передбачено стандартне коліщатко прокрутки.

Роздільна здатність MSG-868 black становить від 1000 dpi до 7000 dpi. Користувач сам може налаштувати роздільність, в будь-який момент поставивши таке значення, яке здасться йому оптимальним для конкретної ситуації. Під корпус вбудована RGB-система, що підсвічує колесо прокрутки і логотип бренду. Кабель додатково захищений від пошкоджень тканинним плетінням. Поверхня пристрою оброблена софт-тач покриттям, тому з даною мишею дуже комфортно і приємно працювати.

 • Клас товару Мишка
 • Виробник Vinga
 • Модель MSG-868 Silent black
 • Артикул MSG-868 Silent black
 • Гарантія, міс 12
 • Основні характеристики
 • Тип Безшумні
  Геймерські
  Провідні
 • Інтерфейс підключення USB
 • Тип сенсора оптичний
 • Роздільна здатність (max) 7000 dpi
 • Роздільна здатність (min) 1000 dpi
 • Датчик IC3320
 • Кількість кнопок 7
 • Кількість коліс прокрутки 1
 • Програмовані кнопки є
 • Особливості підсвічування
 • Розміри 125 х 67 х 40 мм
 • Вага 142 г
 • Довжина кабеля 1.5 м
 • Колір чорний

Відгуки про Мишка Vinga MSG-868 Silent black

27.05.2020
 • Действительно бесшумная, легко настраивается, сохраняет настройки
 • Слишком длинный/массивный юсб-штекер, провод хоть и в оплетке, но не очень качественный, кисть немного болит из-за формы (сугубо индивидуально)
 • В целом неплохая, особенно за эту цену, но форму/размер хотелось бы другую

VingaCommunity

27.05.2020
 • Благодарим за отзыв и покупку, Андрей! Вы также можете присмотреться к другим нашим моделям и выбрать более подходящую для Вас - https://vinga.ua/mishki.html?&limit=0&order=rating
25.05.2020
 • Незнаю
 • Незнаю
 • Хто виробник сенсора?
05.04.2020
 • Тихие клики, с оговорками - вопрос к экземпляру или качеству вцелом - непонятно еще. Курсор не срывает в гейминге, работать тоже удобно. Боковые кнопки не мешают (при моем хвате).
  КАК ОТКЛЮЧИТЬ ПОДСВЕТКУ: в софте выбираем свой цвет для режима сенса - и добавляем в палитру черный. Но лучше было бы отдельным пунктом в выборе режимов подсветки.
  Подойдет для крупных ладоней.
 • Странная развесовка - центр массы у тыльной стороны. Достаточно тяжелая и "высокая" мышь.
  По бокам немного не хватает резиновых вставок для удобства, вместо обычного профилированного пластика.
  Все кнопки с разным звуком клика, что раздражает. (экземпляр??)
 • На вторые сутки использования ЛКМ начала работать существенно громче ПКМ. Еще через несколько дней загремел скролл. Купил из-за silent клика, чтобы ночью не мешать окружающим. В итоге ЛКМ и ПКМ при нажатии звучат по разному, скролл ощутимо тарахтит как на дишмане, что вызывает огромный вопрос к производителю. Жду ответа поддержки на этот счет.

VingaCommunity

09.04.2020
 • Здравствуйте, Святослав! Вы можете оформить замену Вашего экземпляра на новый, обратившись в магазин, в котором совершили покупку.
15.01.2020
 • В инструкции по эксплуатации MSG-868 в п.1 требуется скачать ПО на сайте www.vinga.ua которого там нет. В поддержке даже не слышали о таком ПО. Как с этим жить?

VingaCommunity

30.01.2020
 • Здравствуйте, Семён! ПО находится на данной странице на вкладке "Загрузить" -
  Драйвер для Vinga MSG-868.exe.
  По какому каналу обращались в поддержку?