Мишка Vinga MSG-869 black

9
Мишка Vinga MSG-869 black
Мишка Vinga MSG-869 black
Мишка Vinga MSG-869 black
Мишка Vinga MSG-869 black
Мишка Vinga MSG-869 black
Мишка Vinga MSG-869 black
Мишка Vinga MSG-869 black
Мишка Vinga MSG-869 black
ще 5 фото
Мишка Vinga MSG-869 black
Мишка Vinga MSG-869 black
Мишка Vinga MSG-869 black
Мишка Vinga MSG-869 black
Мишка Vinga MSG-869 black
Мишка Vinga MSG-869 black
Мишка Vinga MSG-869 black
Мишка Vinga MSG-869 black

Артикул: MSG-869 black

Мишка Vinga MSG-869 black

Vinga MSG-869 black — сучасна ігрова миша оснащена програмованими кнопками.

Тип - геймерські, провідні, призначення - для ноутбука, для комп'ютера, інтерфейс підключення - USB, тип сенсора - оптичний, роздільна здатність (max) - 7000 dpi, IC3320, чорний

Штрих-код: 4823093306363

9
399 грн.
Де придбати
 • Огляд
 • Опис товару
 • Характеристики
 • Відгуки 9
 • Завантажити

Огляд ігрової мишки Vinga MSG-869: менше за $20

Саме з мишок у 2017 році почалося наше знайомство з продукцією вітчизняного бренду Vinga. Але з тих пір периферія давно не була гостем нашої лабораторії. Схоже, ситуація потроху виправляється. Не так давно ми оглядали дуже цікаву механічну клавіатуру Vinga KBGM160, а сьогодні на черзі ігровий маніпулятор Vinga MSG-869.

Vinga MSG-869

Це симетрична модель з модним RGB-підсвічуванням, вісьмома програмованими кнопками і оптичним сенсором з роздільною здатністю до 7000 DPI. І все це за скромні $18 або 499 грн. Давайте подивимося, наскільки вдалою вийшла новинка.

Специфікація

Модель

Vinga MSG-869

Підключення

Дротове (USB)

Тип сенсора

Оптичний (IC3320)

Максимальна роздільна здатність, DPI

7000

Попередньо встановлені режими, DPI

1000 / 2000 / 3000 / 4000 / 5000 / 6000 / 7000

Кількість кнопок

8

Тип підошви

Пластик / Тефлон

Довжина шнура, м

1,5

Додаткові можливості

Ергономічний симетричний дизайн корпуса (за винятком кнопок на лівій боковині); налаштовується зональне RGB-підсвічування (16,7 млн. кольорів); налаштування чутливості на льоту; кабель в обплетенні з позолоченим USB-штекером і феритовим фільтром

Колір

Чорний

Розміри, мм

127 x 78 x 38,5

Маса, г

138

Програмне забезпечення

 

Підтримувані ОС

Windows 7 / 8 / 10

Сайт виробника

Vinga 

Cторінка продукту 

 

 

Упаковка і комплектація 

Vinga MSG-869 Vinga MSG-869

Постачається пристрій у компактній коробці з нещільного картону. Оформлення виконане в чорно-жовтих тонах. Воно характеризується хорошим інформаційним наповненням. Завдяки прозорому віконцю можна розглянути зовнішність і прикинути ергономіку. У комплекті постачання нічого немає, крім самої мишки.

Зовнішній вигляд, розташування елементів і враження від роботи

Vinga MSG-869

З точки зору дизайну Vinga MSG-869 вийшла симпатичною, а її вигляд позбавлений пафосу. Є у неї і свої родзинки, ненав'язливо натякають на геймерський родовід: гострі обриси, синьо-чорний дріт і кольорове підсвічування контуру основи, коліщатка і логотипу бренду.

Vinga MSG-869

Vinga MSG-869

Корпус виконаний із чорного пластику двох типів: зверху - гладкий матовий з приємним, але досить марким софт-тач покриттям; боковини і низ - звичайний, трохи шорсткий. Є невеликі напівпрозорі вставки для реалізації ілюмінації. Якість виготовлення, підгонки деталей і жорсткості конструкції не викликають питань.

Vinga MSG-869

Vinga MSG-869

Форма мишки досить вдала, але через скромні розміри вона підійде тільки власникам невеликої та середньої долоні. У першому випадку основним хватом буде «кіготь» або навіть «долоня», а в другому - «пальці». На подив маніпулятор виявився важким і з трохи зміщеним центром ваги до тильної частини. Якщо ви звикли до більш легкого інструменту, то можете відчуваючи дискомфорт. Поверхня вийшла цілком хваткою, що сприяє оперативному переміщенню в іграх і додає комфорту в повсякденному використанні. 

Vinga MSG-869 оснащена вісьмома кнопками: парою основних, коліщатком прокрутки, клавішами перемикання чутливості роботи сенсора, парою бічних і однієї під ними, яка за замовчуванням відповідає за триразовий клік. Коліщатко працює досить тихо, має непоганий розподіл позицій і плавне прокручування. Основні клавіші і СКМ вийшли кілька тугими і гучними, зате вони забезпечують дуже чіткий контроль кліка. Бічні кнопки і DPI тихіші, з легким натисканням і коротким ходом. Додаткова клавіша в міру туга, що позбавляє від помилкових спрацьовувань. Розташування всіх кнопок зручне. 

Vinga MSG-869

Інтерфейсний кабель довжиною 1,8 м поміщений у нейлонове обплетення. Він має феритовий фільтр, позолочений USB-штекер і має середню гнучкістю. 

Новинка обладнана RGB-підсвічуванням. Вам доступно 16,7 млн. кольорів і 11 ефектів, тому кожен знайде щось своє. До того ж підсвічування виконує роль індикатора обраного профілю роботи сенсора. Виглядає досить симпатично, але рівномірність не найкраща. Усе налаштовується через комплектне ПЗ, а при бажанні її можна взагалі вимкнути.

Vinga MSG-869

На основі Vinga MSG-869 знаходяться п'ять тефлонових ніжок, які забезпечують дуже легке ковзання на різних килимках. На стільницях опір середній. Тут же розташована лінза датчика, а навколо нього є супутня інформація. До речі, просто розібрати мишку не вийде, оскільки гвинти заховані під ніжками, а їх вилучення спричинить за собою втрату гарантії.

Vinga MSG-869

Роль датчика виконує невідомий нам оптичний сенсор IC3320 з яскравим червоним підсвічуванням. Його максимальна роздільність становить 7000 DPI. За замовчуванням є сім профілів: від 1000 до 7000 DPI з кроком в 1000 DPI. У ПЗ роздільність можна регулювати за кроком 250 DPI.

Позиціонування курсора при частоті опитування 1000 Гц дуже плавне, але є проблема - досить високий рівень відриву. Тому при підйомі і переміщенні миші відбуваються часті непередбачувані зриви курсора. Якщо в динамічних іграх ви віддаєте перевагу саме такий стиль ведення бою, то можете випробувати проблеми з прицільною стріляниною.

Згідно з даними тесту Enotus Mouse Test, максимальна швидкість переміщення маніпулятора при роздільності 7000 DPI на килимку EpicGear CompoXite склала 2,99 м/с - цілком непогано, як для бюджетного рішення.

Програмне забезпечення

Для Vinga MSG-869 передбачено спеціалізоване програмне забезпечення. З його допомогою можна налаштує всі основні параметри мишки.

Воно досить просте з візуальної точки зору і має хорошу українську локалізацію, хоча і так все інтуїтивно зрозуміло. У плані функціональних можливостей тут повний порядок: призначення дій для всіх клавіш, зміна чутливості сенсора (від 500 до 7000 DPI), частоти опитування (500 або 1000 Гц), швидкості реакції кнопок і часу відгуку, створення і редагування макросів, а також ілюмінації (11 режимів і 16,7 млн. кольорів). Усе працює належним чином.

Підсумки 

Vinga MSG-869 - це приємна і порівняно недорога мишка. У ній поєднується симпатичний дизайн з популярним RGB-підсвічуванням, хорошою ергономікою, достатній набір клавіш для роботи та ігор, а також багаті, як для свого сегменту, функціональні можливості. Усі параметри можна зручно налаштувати в фірмовому ПЗ.

Не дуже сподобалася тільки робота оптичного сенсора. Він пропонує хорошу чутливість і плавне позиціонування, але має велику висоту відриву, що робить його не кращим варіантом для ігор з PvP (Player versus Player). В інших випадках проблем виникнути не повинно.

Переваги:

 • приємний зовнішній вигляд;
 • гарна якість виконання;
 • хороша ергономіка;
 • 8 кнопок;
 • приємне RGB-підсвічування;
 • наявність функціонального ПЗ;
 • доступна ціна.

Особливості:

 • маніпулятор найкраще підійде для невеликих і середніх долонь.

Недоліки:

 • велика висота відриву сенсора.

tested

Автор: Віктор Єфіменко 
Переклад: Лілія Масюк

Мишка Vinga MSG-869 black

Vinga MSG-869 black — сучасна ігрова миша оснащена програмованими кнопками. У пристрої є вбудована система RGB, яка підсвічує скрол, логотип і напівпрозорий обідок в нижній частині конструкції. Колір світіння обідка можна налаштувати окремо — всього передбачено 12 режимів. Особливості підсвічування логотипу і ролика залежать від того, яку роздільність dpi вибрано в даний момент.

Роздільну здатність сенсора можна налаштувати в діапазоні від 1000 dpi до 7000 dpi з кроком в 1000 одиниць. Кожному значенню роздільності відповідає певний колір. На корпус нанесено софт-тач покриття, завдяки якому маніпулятор є досить приємним на дотик і при цьому надійно фіксується в долоні. Модель оснащена оптичним сенсором, тому купуючи її обов'язково підготуйте спеціальний килимок або стіл з чітким малюнком для гранично комфортної експлуатації.

Управління функціями маніпулятора здійснюється за допомогою 8 кнопок. Стандартні команди, які ви можете подати, натискаючи на них: зменшення і збільшення роздільності, лівий і правий клік, середнє натискання (натиснути на колесо прокрутки), назад, вперед, потрійний клік. Якщо необхідно, користувач може призначити на кнопки будь-які інші комбінації або навіть макроси. Також у вбудованій пам'яті можна зберегти кілька різних профілів налаштувань, які будуть оптимально підходити в строго певних іграх або геймплейних ситуаціях. Підключення до ПК здійснюється за допомогою будованого USB-кабелю, що має довжину 1.5 метра і захищеного від пошкоджень тісним нитковим плетінням зовні.

 • Клас товару Мишка
 • Виробник Vinga
 • Модель MSG-869 black
 • Артикул MSG-869 black
 • Гарантія, міс 12
 • Основні характеристики
 • Тип Геймерські
  Провідні
 • Призначення для комп'ютера
  для ноутбука
 • Інтерфейс підключення USB
 • Тип сенсора оптичний
 • Роздільна здатність (max) 7000 dpi
 • Роздільна здатність (min) 1000 dpi
 • Датчик IC3320
 • Кількість кнопок 8
 • Кількість коліс прокрутки 1
 • Програмовані кнопки є
 • Особливості підсвічування
 • Розміри 127 х 68 х 42 мм
 • Вага 138 г
 • Довжина кабеля 1.5 м
 • Колір чорний

Відгуки про Мишка Vinga MSG-869 black

20.04.2020
 • Здравствуйте, посмотрел обзор на мышь, и говорят что в ПО данной мыши только украинский язык, можно ли его сменить на русский? Так же интересно, слышал что сенсор работает при понятии мыши, на какой дистанции от поверхности она будет работать?

VingaCommunity

13.05.2020
 • Здравствуйте, Артём! ПО полностью на украинском языке, но трудностей это вызвать не должно - все команды и настройки понятны и без локализации на русский. Вы можете загрузить драйвер с раздела "Загрузить" и, установив его себе на ПК, убедиться в этом самостоятельно.
  По поводу сенсора - такое возможно, но измерения не проводились.
12.02.2020
 • купив цю мишку, тому що писало, що бокові кнопки можна програмувати, але програмування макросів дуже примітивне, неможливо ввести координати курсора чи щось подібне також неможливо імпортувати дані з написаних макросів. Запрограмувати можна тільки на якісь натискання клавіш.
02.01.2019
 • купив даний девайс, машина АГІНЬ, але питання неможливо випустити драйвер де в програмі можна змінити стан діодів ДПІ щоб вони переливалися або відключалися повністю?

14.01.2019
 • Доброго дня! Дякуємо за відгук та покупку! Змінити стан діодів можна через налаштування в програмі. В підменю "Підсвітка" в випадаючому менб "Ефект" обрати пункт "Немає". Після цього зберегти зміни, натиснувши кнопку "Зберегти".
16.12.2018
 • А где можно скачать драйвера к этой мышке? Спс

17.12.2018
 • Здравствуйте, Константин! Ссылка на драйвера находится над блоком с отзывами и комментариями.
24.11.2018
 • Купил в brain
  Мишка очень удобная и красивая ! а подсветка выше всех похвал !!! через оф. программу все настраивается(цвет.DPI скорость)
  Спасибо ВАМ, за то что делаете качественной товар за разумные деньги

28.11.2018
 • Здравствуйте, Михаил! Спасибо Вам за покупку и теплые слова. Рады, что товар принес так много положительных эмоций. Надеемся, он сослужит Вам хорошую и долгую службу!