Клавіатура Vinga KBGM-395 black

20
Клавіатура Vinga KBGM-395 black
Клавіатура Vinga KBGM-395 black
Клавіатура Vinga KBGM-395 black
Клавіатура Vinga KBGM-395 black
Клавіатура Vinga KBGM-395 black
Клавіатура Vinga KBGM-395 black
Клавіатура Vinga KBGM-395 black
Клавіатура Vinga KBGM-395 black
Клавіатура Vinga KBGM-395 black
ще 8 фото
Клавіатура Vinga KBGM-395 black
Клавіатура Vinga KBGM-395 black
Клавіатура Vinga KBGM-395 black
Клавіатура Vinga KBGM-395 black
Клавіатура Vinga KBGM-395 black
Клавіатура Vinga KBGM-395 black
Клавіатура Vinga KBGM-395 black
Клавіатура Vinga KBGM-395 black
Клавіатура Vinga KBGM-395 black

Артикул: KBGM-395 black

Клавіатура Vinga KBGM-395 black

Тип - з підсвіткою, провідна, ігрова, конструкція - механічна, інтерфейс підключення - USB, російська, англійська, українська, Kailh blue, повнорозмірна, 104, RGB, програмовані клавіші, знімний кабель, 1.8 м, 436 х 126 х 22,8 мм, 570 г, чорний

Штрих-код: 4823093308633

20
1 999 грн.
Де придбати
 • Огляд
 • Опис товару
 • Характеристики
 • Відгуки 20
 • Завантажити

Огляд клавіатури Vinga KBGM-395: тонка і дзвінка

При покупці смартфонів, планшетів і лептопів багато хто воліє якомога більше тонкі і легкі моделі. Є також категорія користувачів, які хочуть бачити дані тенденції навколо себе практично у всьому, і комп'ютерна периферія - не виняток. Наприклад, автор огляду все життя працював з низькопрофільними клавіатурами і явно перейнявся любов'ю до такого роду аксесуарів.

Тому коли потрапила на огляд механічна Vinga KBGM-395 з порівняно низькими клавішами і коротким перебігом виборів була сприйнята з особливим захопленням. Або все ж рано радіти? Давайте дізнаємося, що представляє собою низькопрофільна «механіка» за ціною менше $100.

Специфікація

Модель

Vinga KBGM-395

Підключення

Дротове (USB)

Кількість клавіш

104

Тип перемикачів

Механічні (Kailh blue)

Термін придатності, млн. натискань

>50

Можливість запису макросів

Так

Довжина шнура, м

1,8

Додаткові можливості

Світлодіодне RGB-підсвічування кнопок (16 режимів); швидкий доступ до її налаштування через кнопку [Fn]; ігровий режим з функцією блокування клавіші [Windows]; налаштування часу відгуку (2 - 20 мс) і частоти опитування USB (125 - 1000 Гц)

Колір

Чорний

Розміри, мм

436 х 126 х 22,8

Маса, г

570

Програмне забезпечення

Є

Підтримувані ОС

Windows 7 / 8 / 10

Mac OS X

Офіційна гарантія, місяців

12

Сайт виробника

Vinga

Сайт виробника 

Сторінка продукта

 

 

Упаковка і комплект постачання

Коробка середніх габаритів забезпечує загальне уявлення про будову завдяки зображенням і базової інформації. Всередині неї ми знайшли тільки інструкцію для користувача.

Зовнішній вигляд, розташування елементів і враження від роботи

Vinga KBGM-395 використовує дизайн типу Skeleton, який передбачає кріплення перемикачів безпосередньо на корпусі. Сама клавіатура повнорозмірна - усі 104 кнопки на своїх місцях. Але ось розміри виявилися максимально компактними - корпус лише зовсім небагато виступає за клавіші. Тобто новинка вийшла настільки мініатюрною, наскільки тільки дозволяє наявність цифрового блоку і стандартного компонування. Це ж відбилося і на висоті девайса і його масі - низький профіль клавіш дозволив домогтися значення в 22,8 мм при неймовірних для «механіки» 570 г. Це одна з найбільш тонких і легких повноформатних механічних клавіатур на ринку.

Просто і зі смаком. Досить товста металева панель придбала сріблясту фаску по периметру - виглядає дорого, що важливо при виборі периферії в цій ціновій категорії. А от легка шорсткість хоч і дозволяє домогтися ефектного виду, але ніяк не допомагає в боротьбі з відбитками пальців.

Основа ж виконана з гладкого пластика. Що стосується якості збірки Vinga KBGM-395, то тест на скручування корпуса пройшов на «відмінно», не видаючи ніяких зайвих звуків. Хоча при відкритих ніжках вона продавлюється, але не в звичайних умовах експлуатації, а тільки при навмисному тиску.

Протистояти ковзанню покликана пара гумових ніжок у передній частині. Накладки з аналогічного матеріалу знайшли місце на розкладних тильних ніжках. На жаль, в обох випадках якість зчеплення залишає бажати кращого, але використання тильних елементів в розкладеному вигляді трішки поліпшує ситуацію.

Клавіатура підключається до ПК за допомогою знімного USB-кабелю (microUSB ↔ USB Type A) довжиною 1,8 м. Він позбавлений нейлонового обплетення і феритового фільтра, має звичайну товщину, а з приємного відзначимо позолоту конекторів і простоту заміни при втраті або поломки. 

Стандартний набір повнорозмірних клавіш виконаний з гладкого пластика з УФ-покриттям. Розкладка представлена ​​в класичному американському варіанті (US ANSI), так що звикати не доведеться. І хоча всі символи нанесені лазерним способом, через особливості конструкції перемикачів кирилиця підсвічується мінімально.

З додаткових клавіш маємо тільки [Fn] замість [Right Windows]. У поєднанні з деякими іншими вона дозволяє налаштувати підсвічування майже на будь-який смак.

В основі Vinga KBGM-395 використовуються низькопрофільні механічні перемикачі Kailh Blue. За своїми властивостями вони нагадують популярні Cherry MX Blue, але з деякими відмінностями. Так, приблизно на середині ходу маємо характерне клацання, але майже без тактильної віддачі. Сила натискання легша, ніж у повнорозмірних рішень - заявлено близько 45 г проти 50 г. Та й хід клавіш дещо коротший.

Таким чином, якщо ви в повсякденному житті працюєте за лептопом або просто звичайною низькопрофільною клавіатурою, то час звикання до новинки зведеться до мінімуму. Можливо, натискати кнопки комусь здасться занадто легко, та й на практиці це може призвести до випадкових натиснень. Зате зменшується втома при наборі великих текстів і в іграх. А ось той факт, що точка спрацьовування у них нижче точки відпускання, у деяких геймерів усе ж може потребувати більше часу на адаптацію. Заявлений ресурс термін цих перемикачів - понад 50 млн. натискань.

На офіційному сайті не згадується про підтримку технологій 100% Anti-Ghosting і Full N-Key Rollover, але в процесі тестування у нас не виникло ніяких проблем.

Підставки під зап'ястя немає, але при роботі з новинкою потреби в ній не відчувалося.

Перемикачі обладнані RGB-підсвічуванням, для швидкого налаштування якої призначена кнопка [Fn] у поєднанні з рядом інших. Усі перераховані комбінації можна знайти в інструкції для користувача. Ці ж можливості є і в фірмовому ПЗ.

 • [Fn] + [F1-F5] - шаблони роботи LED-підсвічування;
 • [Fn] + [F6] - перемикання режимів підсвічування: паралельне відхилення світла, переплетення і поворот;
 • [Fn] + [F7] - режим швидкої сторінкової вибірки;
 • [Fn] + [F8] - змієподібний режим;
 • [Fn] + [F9] - режим точки;
 • [Fn] + [F10] - режим модуляції шуму;
 • [Fn] + [F11] - режим постійного світіння;
 • [Fn] + [F12] - запис користувача шаблонів;
 • [Fn] + [PauseBreake] - скидання налаштувань (утримувати протягом 3 с);
 • [Fn] + [Prnt Scrn] - ввімкнення ігрового режиму (можливість блокування [Win] і записи макросів);
 • [Fn] + [PgUp] / [PgDn] - прискорення / уповільнення швидкості руху підсвічування (10 рівнів);
 • [Fn] + [↑] / [↓] / [←] / [→] - вибір напрямку руху підсвічування (доступно в деяких режимах).

Програмне забезпечення 

Якщо говорити про підсвічування, то комплектне ПЗ (можна завантажити на сторінці виробника) дублює всі можливості, доступні завдяки вищезгаданим комбінаціям. Крім налаштування світіння, тут також можна встановити час відгуку кнопок (від 2 до 20 мс), змінювати їх функції, частоту опитування порту USB, записувати макроси, а також налаштувати активацію / деактивацію кнопки [Win] при ігровому режимі.

Підсумки

У чомусь клавіатура Vinga KBGM-395 є яскравим прикладом мінімалізму, а в іншому - просто яскравим прикладом. Так, скромна зовнішність виглядає вельми дорого завдяки матовому покриттю металевої панелі і сріблястій фасці по контуру. При цьому габарити новинки максимально зменшені при збереженні звичного розташування кнопок. Також знизилася маса пристрою і висота профілю кнопок. Останнє, мабуть, сподобається багатьом, особливо активним користувачам ноутбуків.

Функціональна кнопка [Fn] в даному випадку покликана допомогти вам у налаштуванні підсвічування. Цю ж функцію несе в собі доступне на сайті виробника ПЗ. Тому дуже суворий пристрій легким рухом руки можна перетворити на яскраву прикрасу робочого столу.

Вистачає у Vinga KBGM-395 і інших приємних особливостей. У їх числі від'єднується кабель і дуже легкі в натисканні (можливо, навіть занадто) механічні перемикачі Kailh blue. Не сподобався же високий ступінь маркості кнопок і верхньої панелі, а також слабке зчеплення з поверхнею столу, особливо при складених ніжках. Пробачити це пристрою ціною менше $100? Чекаємо на ваші коментарі.

Переваги:

 • елегантний низькопрофільний дизайн;
 • максимально компактні розміри при збереженні звичного розташування елементів;
 • стандартна розкладка друкованого блока;
 • механічні перемикачі Kailh Blue;
 • RGB-підсвічування з можливістю гнучкого налаштування;
 • знімний кабель;
 • просте і зручне ПЗ.

Особливості:

 • легкість ходу кнопок може супроводжуватися випадковими натисканнями;
 • слабке підсвічування кирилиці.

Недоліки:

 • ніжки не забезпечують належного рівня зчеплення;
 • висока маркість поверхні і кнопок.

 

Автор: Олесь Пахолок
Переклад: 
Лілія Масюк 

Клавіатура Vinga KBGM-395 black

Vinga KBGM-395 black - поєднати несумісне - механічна клавіатура у формфакторі Slim. Всі вже звикли що "механіки" - це важкі, габаритні і дуже гучні пристрої. Дана модель покаже - буває і інакше.

Без підсвічування це стильна класична клавіатура під стать ультрабукам бізнес класу, але варто включити підсвічування - і вона перетворюється в професійний ігровий аксесуар. Хід клавіш не такий глибокий і гучний, як у більшості конкурентів, але все такий же чіткий і з тактильної віддачею - це заслуга перемикачів Kailh blue.

Виріб оснащений якісним RGB підсвічуванням. Є 16 різних режимів підсвічування. Є як візуально красиві режими - переливання, змійка, дихаючий режим, так і функціональні - коли підсвічуються потрібні клавіші для конкретної гри. Завдяки спеціальному ПЗ доступне регулювання цих режимів - швидкість, яскравість і колір підсвічування, причому можна вибрати як один колір (повна палітра RGB), так і переливаючийся.

Так само доступно включення / відключення ігрового режиму, установка часу відгуку (2 - 20 мс) і частоти опитування USB (125 - 1000 Hz).

Але і це не все! Тут є 102 повністю програмовані клавіші і робота з макросами (з можливістю їх призначення на окремі кнопки).

Завдяки цьому ви зможете налаштувати клавіатуру максимально "під себе".

З'єднання з комп'ютером здійснюється за допомогою 180-сантиметрового кабелю USB-microUSB, який у разі необхідності можна легко зняти для більш зручного транспортування. KBGM-395 black підтримує 3 мовних розкладки, тому на поверхню її перемикачів нанесені малюнки у вигляді букв з англійської, російської та української алфавітів.

У нижню панель корпусу вмонтовані відкидні опорні ніжки, які додатково прогумовані, для більшої стійкості клавіатури.

Важливою перевагою моделі є її компактність — вона має висоту 22.8 мм і важить всього 570 грам.

 • Клас товару Клавіатура
 • Виробник Vinga
 • Модель KBGM-395 black
 • Артикул KBGM-395 black
 • Гарантія, міс 12
 • Основні характеристики
 • Тип з підсвіткою
  ігрова
  провідна
 • Призначення для ПК
 • Конструкція механічна
 • Тип підключення дротова
 • Інтерфейс підключення USB
 • Розкладка клавіатури англійська
  російська
  українська
 • Перемикачі (Switches) Kailh blue
 • Формат клавіатури повнорозмірна
 • Кількість клавіш 104
 • Підсвічування клавіш RGB
 • Особливості знімний кабель
  програмовані клавіші
 • Довжина шнура 1.8 м
 • Розміри 436 х 126 х 22,8 мм
 • Вага 570 г

Відгуки про Клавіатура Vinga KBGM-395 black

10.10.2020
 • Питання до представників компанії:
  1) Чи будуть (якщо так, то які терміни) інші свічі, принаймі ще хоча б червоні?
  2) Дууууже хочеться TKL (коротку) версію цієї клавіатури. (як у тих же Havit чи Modecom, які, нажаль всюди раптово зникли з продажу, при чому саме тонкі версії, з високими проблем немає).
  3) Після 4 місяцв почалися проблеми з кількома кнопками (іноді 2 символи вводиться, тобто 2 натискання відбувається, хоча по факту 1, а інколи навпаки не реагує на нажимання). Щось з цим виправлено можливо в свіжих ревізіях? Можна нову замовляти?)

VingaCommunity

12.10.2020
 • Доброго дня!
  Нові моделі в розробці, слідкуйте за анонсами та новинками, ми намагаємось врахувати усі побажання наших користувачів, але це потребує часу ;) якщо Ваша клавіатура погано себе поводить, будь ласка, зверніться до СЦ (https://vinga.ua/ua/servis-ta-garantiya.html) - постараємося виправити ситуацію. Дана модель на сьогодні доступна тільки в одній ревізії.
15.07.2020
 • 1. Приятная низкопрофильная механика с синими свичами.
 • 1. Спустя полгода клавиши начинают одна за одной умирать.
  2. Подсветка кириллицы тусклая по сравнению с латиницей.
 • Спустя примерно полгода эксплуатации некоторые клавиши начали выходить из строя: то вводимый символ триггерится дважды, то не триггерится совсем. В мире механических клавиатур подобную проблему называют "key chatter", и она редко фигурирует в списках недостатков таких девайсов, что удивительно, ведь механику часто рекомендуют из-за ее "долговечности" по сравнению с мембранными клавиатурами.
10.07.2020
 • Добрый день, можно ли в драйвере как-то создать какую-либо комбинацию клавиш? Например, что бы по нажатию Fn (или Ctrl) + увеличивался звук?

VingaCommunity

17.07.2020
 • Здравствуйте, Всеволод! Да, такая возможность есть - в драйвере необходимо выбрать клавишу, для которой устанавливается комбинация/функция/действие, и в появившемся меню выбрать необходимое свойство (макрос, функцию и т.д.), после этого сохранить выбор, нажав на кнопку "Сохранить".
18.04.2020
 • Здравствуйте. Нельзя ли ее купить где нибудь в России или заказать? Просто живу не в Украине, а очень хочется приобрести)

VingaCommunity

21.04.2020
 • Арсений, сожалеем, но на данном этапе покупка и доставка возможна только на территории Украины. Как вариант, Вы можете совершить покупку через знакомых, а дальше уже дело техники :)

Gagau

13.07.2020
 • Не знаю актуально ли ище ето https://www.aks.ua/item/view/403131/vinga-kbgm-395-black.html вот етой магазин может отправить в другие страни но я гарантии не даю и сам личто но пользовался магазином лутше уже купить в Brain или Itbox при возможности
05.01.2020
 • Не планируете в такой вот низкопрофильной модели свичи кроме синих, например коричневые ?

VingaCommunity

15.01.2020
 • Пока подобные варианты на стадии обсуждения, Иван.
11.09.2019
 • Низкий профиль.
  Мягкий звук "клик".
  Алюминиевый верх клавиатуры.
  Сменные раскладывающиеся ножки.
  USB интерфейс для подключения кабеля.
  Малый вес устройства.
  Отличная сборка.
  Малые габариты клавиатуры при классическом полноразмерном форм-факторе.
 • При разложенных ножках, нижняя часть клавиатуры по центру продавливается и постукивает об стол, при ретивом нажатии на пробел. Легко решается, добавлением еще одной резиновой ножки по центру в нижней части, между двух уже существующих. Помимо этого, это даст хороший плюс против скольжения клавиатуры по поверхности.
  Отсутствие съемной подставки под руки. Желательно, чтобы такая подставка была действительно эргономичной под данную клавиатуру. С мягким материалом под запястьями. Мечты...
  Практически отсутствующая тактильная отдача при клике/срабатывании клавиши. В наушниках момент срабатывания клавиши проконтролировать по отдаче, почти невозможно.
 • Механика отличная, ничего схожего в этом ценовом + 1 - 1.5к диапазоне, найти не удалось. Сборка великолепная, эргономика отличная, но на любителя. Мне нравится низкий профиль и мягкость клавиатуры. Я программист, поэтому рассматриваю устройство, как интерфейс для быстрого набора большого количества текста.

03.10.2019
 • Благодарим за отзыв, Богдан! Учтем Ваши пожелания в следующих модификациях.

Богдан

10.03.2020
 • Чуть меньше полу года эксплуатации, посыпались пластиковые крепежи поперечного фиксатора под энтером. Сначала начал вылетать фиксатор с левой стороны (очевидно на правый край энтера нажимал чаще), затем вылетел полностью, а крепежи просто рассыпались. А вот это очень, очень грустно.

VingaCommunity

13.04.2020
 • Богдан, Вы можете заменить клавиатуру по гарантии, если СЦ подтвердит брак - https://vinga.ua/ru/servis-i-garantiya.html
14.08.2019
 • Нажми fn+prnt scrn. Ещё можно виндовс так в играх блокать, тоже fn+win
31.05.2019
 • Горящяя белым клавиша "Prnt Scrn" является индикацией "игрового режима" клавиатуры и не является поломкой. Таким же образом светится белым клавиша "Win" при активации функциии клавиатуры "винлок".